Tantsuklubi Get Rhythm
Tantsin, see tähendab - elan!
   Tunnid Tallinnas      Klubi info
 
Klubi andmed:
 
Tantsuklubi Get Rhythm MTÜ
 
reg.kood 80317171
 
Swedbank
 
EE972200221050945033
 
 
 
 
 
Andrus Lippmaa
Tantsuõpetaja, juhatuse liige
 
 
tel.+372 51 68 374
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tantsuklubi Get Rhythm MTÜ on loodud 2010.aasta oktoobri kuus, ideega koondada Linedance, Country-Western paaristantse ja swingtantse harrastavaid inimesi. 
Klubi idee autor ja tantsuõpetaja Andrus Lippmaa on ise tegelenud aastate jooksul mitme erineva tantsustiiliga juba enne line-tantsu juurde jõudmist. Linedance on maailmas ja Eestis väga suure populaarsuse saavutanud. Country-Western paaristantsud ja swingtantsud on samuti kogumas Baltimaades järjest rohkem populaarsust. Tantsumaailm areneb, muutub ja avardub pidevalt, tekib järjest uusi huvitavaid stiile ja voolusid. Meie klubi on võtnud suuna olla avatud ja uudishimulik tantsumaailmas toimuva suhtes ning ei sea väga rangeid piire tuleviku suhtes milliseid tantsustiile me tantsime. Arengu ja edasiliikumise kõrval ei tohi ka unustada neid n.ö. juuri ning kindlasti jääb tantsuvalik alati mitmekesiseks ;) 
Erinevate stiilide tundmine rikastab ja arendab tantsijat ja mida muud see tants ongi kui pidev enesearendamine ning läbi liikumise enesega rahulolu saavutamine.
 
 
Linetantse on sadu või õigemini küll tuhandeid ning nende hulgast leiab laia valiku tantse erineva raskusastmega. Lihtsamad tantsud ei eelda mingit varasemat tantsukogemust ning kui algus on tehtud sõltub juba SINUST ENDAST ja su enese tahtmisest kui kiire saab tantsuline areng olema. Julge pealehakkamine on pool võitu ning kunagi ei tohi alla anda kui sammud sassi lähevad, proovime uuesti ja läheb paremini!
 
Tihti tekitab väljend "linetants" inimeste mõtetes koheselt seose kantrimuusikaga. Algselt oli see tõesti nii, et linetants ja kantrimuusika käisid koos. Aga kõik on pidevas muutumises ja arengus, ka tants ning praegusel ajal on esindatud väga erinevad tantsu- ja muusika stiilid (kantri, cha-cha, funky, tango, rumba, swing jne.). Seega pole põhjust karta, et tantsimine võiks muutuda üksluiseks, kindlasti mitte - erinevate tantsude hulgast leiab igaüks oma lemmiku. 
 
 
2011-2012 hooajal viisime läbi ka paaristantsu ehk täpsemalt öeldes, Country-Western couples,  tunde. Country-Western couples alla kuulub 8 tantsustiili:
  • Triple Two Step
  • Night Club Two Step
  • Polka
  • Cha Cha
  • Waltz
  • Two Step
  • East Coast Swing
  • West Coast Swing
 
 
Täpsemat infot tundide toimumisaegade kohta vaata lehekülgedelt Tunnid Tallinnas ja Tunnid Kiisal. Küsimuste tekkides võtke meiega julgelt ühendust e-posti või telefoni teel.
 
 
 
Rõõmsate kohtumisteni tantsuplatsil! :)
                    Tantsuklubi Get Rhythm MTÜ 2011    info@getrhythm.ee        Meie, tantsijad, ei eksi tantsides kunagi, me teeme variatsioone ;)